Lubie-kajaki - Baza noclegowa - domki letniskowe i dom całoroczny

Baza noclegowa – domki letniskowe i dom całoroczny

Wszystkim którzy chcieliby spędzić czas, wypoczywając stacjonarnie w warunkach mniej polowych niż te panujące podczas spływu, mamy do zaoferowania noclegi pod dachem.

Posiadamy dwa domki letniskowe oraz całoroczny domek w miejscowości Gudowo nad jeziorem Lubie.  W domkach letniskowych jest w sumie 11 miejsc noclegowych, natomiast w całorocznym domu jest 10 miejsc noclegowych. W domku całorocznym są trzy pokoje oraz w pełni wyposażona kuchnia i łazienka. Natomiast  domki letniskowe są wyposażone w lodówki, czajniki elektryczne oraz podstawowe wyposażenie kuchenne.

Można również u nas rozbić namiot, ponieważ mamy wyznaczone miejsce do biwakowania.

Do dyspozycji gości są dwie altany, plac zabaw, miejsca na ognisko i grilla oraz boisko do siatkówki.

Apartament

Domki letniskowe

gudowo

 

Gudowo

znajduje się w Gminie Drawsko Pomorskie, która administracyjnie wchodzi w skład woj. zachodniopomorskiego. Geograficznie obszar Gminy Drawsko Pomorskie wchodzi w skład Pojezierza Drawskiego, które jest częścią składową Pojezierza Pomorskiego. Gudowo jest stosunkowo duże i zajmuje obszar 1219 ha 2, oddalone około 100 km na południowy – wschód od Szczecina i o około 5 km na południowy- wschód od Drawska Pomorskiego.

Sąsiednie miejscowości to: od zachodu Mielenko Drawskie ( 4 km), od północy Suliszewo ( 3 km ) i od wschodu Linowno ( 3 km ) . Gudowo to wieś o placowo-ulicowej strukturze przestrzennej rozwiniętej z owalnicy. Wieś usytuowana jest przy lokalnej drodze, łączącej okoliczne miejscowości na trasie Drawsko Pomorskie – Złocieniec oraz bezpośrednio nad brzegiem jeziora Lubie.

Wieś zamieszkuje 452 mieszkańców.

Porad parę dla tych co skróty cenią.

Jadąc od strony Stargardu Szczecińskiego szosą nr 20, przejeżdżamy przez to miasteczko, jadąc od Szczecinka, możemy skręcić już w Suliszewie nadrabiając około 10km. Podobnie sytuacja ma się jeżeli ktoś będzie podróżował szosą nr 10 i odbijał na Drawsko w Kaliszu Pomorskim, to nie musi dojeżdżać do samego Drawska, ponieważ wystarczy odbić w Mielenku Drawskim i w ten sposób zaoszczędzić parę kilometrów.

Te dwa skróty wyszczególniłem na powiększeniu mapy.